; charset=UTF-8" /> Finansbank Borç Sorgulama | kredi karti borc sorgulama

Finansbank Borç Sorgulama


cardfinans-borc-sorgulama26 Ekim 1987 yılında faaliyete geçen Finans Bank henüz çok genç olmasına rağmen Türk bankacılık sektöründe aktif, dinamik, uygulanabilir bir çizgide ilerlemektedir.2000’li yılların başlarında müşterilerine kullandırdığı uygun banka kredileri ile bireysel bankacılığa ne kadar önem verdiğini kanıtlaya Finans Bank bu sayede yeni şubeler açarak zamanının en hızlı büyüyen bankaları arasına girmiştir.
2000’li yılların ilk çeyreğinde World Finance Dergisi tarafından Worldfinance 100 listesine girdi. Finansbank borç sorgulama işlemlerinizi en düzgün şekilde yapabilirsiniz. Finans Bank bankacılık kategorisinde’’ best in clas’’ seçilen ilk Türk bankası olarak dikkatleri üzerinde topladı.2003 yılında KOBİ bankacılığına önem veren Finans Bank KOBİ’lere kullandırdığı uygun banka kredileri ile bankacılık sektöründe hızla yükselmeye ve aktif varlıklarını arttırmaya başlamıştır. Bu kullandırılan krediler ile aktif varlıklarını arttıran Finans Bank aynı oranda ülke ekonomisine de çok güçlü bir katkı sağlamıştır.
Bankalar kullandırdıkları banka kredilerinde her zaman taksit miktarını müşterinin belirlemesine izin vermektedirler. Finans Bank ilk taksitli kredi kartını 2001 yılında çıkartarak taksit miktarını müşterilerin belirleyebildiği bir kart yapmış ve yine bir ilki başararak bu konuda öncülük yapmıştır. Yine ilk olarak taksit yapan banka kartını çıkaran Finans Bank sektöre öncülük etmiş ve müşterilerin takdirlerini toplamıştır. Geçmişte güçlü bir finansal yapıya sahip olan banka gelecekte de bu güçlü duruşunu kaybetmeyecek gibi durmaktadır.

Finansbank Borç Sorgulama ile Benzer Yazılar:

8 Ekim 2013 Saat : 2:59
  Genel

Finansbank Borç Sorgulama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yazılar

Son Yorumlar

Kategoriler

Son Yorumlar

halkbank kredi karti borç sorgulama yapıkredi karti kartı borç sorgulama işbank kredi karti borç sorgulama